Idealny program księgowy dla małych firm

Prosty w obsłudze program księgowy dla małych firm

Według obowiązujących od wielu lat przepisów w naszym kraju, właściwie każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia szczegółowej ewidencji księgowej. Dokładne zasady dotyczące prowadzenia ksiąg rachunkowych zostały opisane w Ustawie o Rachunkowości. Małe i średnie przedsiębiorstwa są zobowiązane do prowadzenie o wiele mniej szczegółowej ewidencji księgowej, jednak z całą pewnością nie można zaniedbywać tej działalności.

W szybkim i skutecznym prowadzeniu ksiąg rachunkowych pomoże wam specjalistyczny program dla firm. Dzięki niemu bez najmniejszego problemu uporządkujecie całą dokumentację występującą w waszej firmie oraz obliczycie zaliczkę na podatek dochodowy. Program jest niebywale prosty w obsłudze i utworzony specjalnie do pomocy dla przedsiębiorców prowadzących małe i średnie firmy. Realnie warto się nim zainteresować, by w znacznym stopniu ułatwić prowadzenie księgi profitów i rozchodów a także ewidencji księgowej w waszym biznesie. Z dużą uwagą uporządkowane finanse nie tylko i wyłącznie pozwolą wam uniknąć wysokich kar finansowych nałożonych przez Urząd Skarbowy, ale także dużo lepiej kontrolować finanse waszego przedsiębiorstwa.
Podatkowa książka zysków i rozchodów jest najważniejszą funkcją oferowaną przez ten program, niemniej jednak z całą pewnością nie zasadniczą. Warto zapoznać się z wszystkimi funkcjami oferowanymi przez program, ażeby przekonać się o jego potrzebie posiadania w waszej firmie. Jedną z najważniejszych zalet tego oprogramowania jest z całą pewnością jego przystępna cena. Miesięczny koszt posiadania licencji na program kosztuje tylko kilkadziesiąt pln. Nie jest to zatem zbytnio wygórowana stawka, jak za posiadanie wielofunkcyjnego narzędzia do zarządzania finansami i księgowością w waszym zakładzie produkcyjnym. Jego użytkowanie w znacznym stopniu poprawi przejrzystość waszych finansów nie dla urzędników, niemniej jednak głównie dla was. Jeżeli już nie jesteście jednak wciąż przekonani do tego rozwiązania, to warto na początku pobrać darmową wersję próbną. Przez cały miesiąc będziecie mogli całkowicie bezpłatnie przetestować to oprogramowanie, by indywidualnie przekonać się o wygodzie posiadania internetowej książki zysków i rozchodów. Na pewno wasza przygoda z tym programem nie zakończy się na testowaniu darmowej wersji.
Źródło: podatkowa książka przychodów i rozchodów.